• -38 010 ALL
  • I ri

Hitachi Inverter RAK-60RPE / RAC-60NPE

RAK-60RPE / RAC-60WPE
  • Kondicioner Hitachi Inverter
  • 18000Btu
  • Sensor prezence
  • FROST WASH - Pastrim automatik i serbentines
  •  Operim i qete dhe silencioz i pajisjes
  • Klasa e energjise A+++ , konsum minimal i kompresorit , deri ne 250 wat.
  • 4 WAY SWING - Shperndarje e njetrajshme e ajrit
  • Mundesi opsionale per Wi-Fi
  • Gaz ekologjik R32
248 000 ALL
209 990 ALL Ruaj 38 010 ALL
Artikujt e fundit në gjendje

 

Politika e sigurisë

 

Politika e dorëzimit

 

Politika e kthimit

RAK-60RPE / RAC-60WPE

Fleta e të dhënave

TEKNOLOGJIA
INVERTER
MODELI
RAK-60RPE / RAC-60NPE
VETPASTRIM
Vetepastrim i serpentines nepermjet sistemit FROST-WASH
KLASA ENERGJISE
A+++
FUQIA NE BTU
24000BTU
MARKA
HITACHI
FUNKSIONET
Ngrohje / Ftohje
GAZI
EKOLOGJIK R-32
NIVELI I ZHURMES
25-60 dB(A)
GARANCIA
60MUAJ
EKSTRA
FUNKSIONAL TE TEMPERATURA -15 ÷ 43° C

Ju gjithashtu mund të dëshironi

Përshtypjet (0)