Kryefaqja

Kryefaqja

Produkte te reja

Produkte të reja

Produkte të reja

Filtrat aktiv

 • Lavapjate TEKA Bahia 1b plus
  Vështrim i shpejtë
  • I ri

  Lavapjate TEKA Bahia 1b plus

  Çmimi 44 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Tharese Flokesh Vox HT 8889
  Vështrim i shpejtë
  • -1 000 ALL
  • I ri

  Tharese Flokesh Vox HT 8889

  Çmimi i rregullt 3 490 ALL -1 000 ALL Çmimi 2 490 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Tharese Flokesh VOX HT8999
  Vështrim i shpejtë
  • -1 100 ALL
  • I ri

  Tharese Flokesh VOX HT8999

  Çmimi i rregullt 3 490 ALL -1 100 ALL Çmimi 2 390 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Tharese Flokesh Vox HT 8776
  Vështrim i shpejtë
  • -1 000 ALL
  • I ri

  Tharese Flokesh Vox HT 8776

  Çmimi i rregullt 3 990 ALL -1 000 ALL Çmimi 2 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • FRITEZE ME AJER IMETEC AF7502
  Vështrim i shpejtë
  • -6 000 ALL
  • I ri

  FRITEZE ME AJER IMETEC AF7502

  Çmimi i rregullt 35 990 ALL -6 000 ALL Çmimi 29 990 ALL

  Friteze me ajër shumëfunksionale me 12 programe gatimi të paracaktuara, i kompletuar me aksesorë dhe panel kontrolli me prekje. Ngrohje e shpejtë, në vetëm 4 minuta.

  Artikujt e fundit në gjendje
 • Fringorifer SAMSUNG...
  Vështrim i shpejtë
  • -22 000 ALL
  • I ri

  Fringorifer SAMSUNG...

  Çmimi i rregullt 89 990 ALL -22 000 ALL Çmimi 67 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Frigorifer LG GBV3100DPY
  Vështrim i shpejtë
  • -19 000 ALL
  • I ri

  Frigorifer LG GBV3100DPY

  Çmimi i rregullt 83 990 ALL -19 000 ALL Çmimi 64 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Frigorifer LG GBV3100DSW
  Vështrim i shpejtë
  • I ri

  Frigorifer LG GBV3100DSW

  Çmimi 84 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Frigorifer arke Ecolux ECO130
  Vështrim i shpejtë
  • -8 000 ALL
  • I ri

  Frigorifer arke Ecolux ECO130

  Çmimi i rregullt 27 990 ALL -8 000 ALL Çmimi 19 990 ALL
  • Energjia: A+
  • Kapaciteti: 100L
  • Niveli i zhurmës: 43dB
  • Pastrohet lehtë
  • Ndalje automatike
  • Dimenzionet: 54.5x48x85.5cm(WxDxH)
  Artikujt e fundit në gjendje
 • SOBE VOX CHT 5105 IX
  Vështrim i shpejtë
  • I ri

  SOBE VOX CHT 5105 IX

  Çmimi 59 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Furre & Pianure Set Vox...
  Vështrim i shpejtë
  • I ri

  Furre & Pianure Set Vox...

  Çmimi 70 000 ALL
  INFORMATA THEMELORE
  Lloji i furrës
  Elektrike
  Vëllimi i furrës
  65 l
  Klasa energjetike
  A
  Ngjyra furrë
  Çelik që nuk ndryshket
  Ngjyra e panelit të kontrollit
  Metal
  Lloji i pjanura montuese
  Qelq-qeramikë
  Numri i zonave për zierje
  4
  Garancia
  5 vjet
  PROGRAMET DHE FUNKSIONET
  Ngrohje e sipërme
  1200 W
  Ngrohje e poshtme
  1100 W
  Drita e furrës
  Po
  Gatim statik
  Po
  Ngrohje e poshtme me ventilator
  Po
  Pjekje më e shpejtë në skarë
  Po
  Pjekje në skarë
  Po
  Shkrirje
  Po
  Skarë e dyfishtë me ventilator
  Po
  Ventilator
  Po
  Artikujt e fundit në gjendje
 • PIANURE TECNOTEK TC 302/V
  Vështrim i shpejtë
  • I ri

  PIANURE TECNOTEK TC 302/V

  Çmimi 19 990 ALL

  Instalim Inkaso
  Ngjyra e xhamit : E zeze
  Sistemi i Komandimit me Prekje
  Fuqia Totale 3500W
  Voltazhi: 220-240 V
  2 Zona Gatimi High Light
  Sinjalizues Nxehtesie
  Permasat : 50×30
  Garancia : 24 muaj

  Artikujt e fundit në gjendje
 • Furre Electrolux EOH2H00BX
  Vështrim i shpejtë
  • -11 000 ALL
  • I ri

  Furre Electrolux EOH2H00BX

  Çmimi i rregullt 50 990 ALL -11 000 ALL Çmimi 39 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Furre Electrolux EOF3H50BK
  Vështrim i shpejtë
  • -20 000 ALL
  • I ri

  Furre Electrolux EOF3H50BK

  Çmimi i rregullt 69 990 ALL -20 000 ALL Çmimi 49 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • MIKROVALE TECNOTEK MEG50K-9BK
  Vështrim i shpejtë
  • -15 010 ALL
  • I ri

  MIKROVALE TECNOTEK MEG50K-9BK

  Çmimi i rregullt 45 000 ALL -15 010 ALL Çmimi 29 990 ALL
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Mikrovalë Teka MS 620 BIS...
  Vështrim i shpejtë
  • -15 000 ALL
  • I ri

  Mikrovalë Teka MS 620 BIS...

  Çmimi i rregullt 54 990 ALL -15 000 ALL Çmimi 39 990 ALL
  • Furrë me mikrovalë të integruar, me kornizë të integruar
  • Elemente të përparme inox, me llak të posaçëm që të mos duken unazat
  • 3 funksione (mikrovalë, skarë, mikrovalë + skarë)
  • Kujtim gatimi
  • Kapaciteti (i dobishëm/i përzier): 20 litra
  • Fuqia e mikrovalës: 1000 W
  • Disku rrotullues: 24 cm.
  • E brendshme prej çeliku inox
  • Bllokim sigurie (për fëmijë dhe të moshuar)
  • Shkrini në bazë të kohës ose peshës
  • Përmasat: 59.5 x 32.5 x 39 cm.
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Pianure me gaz Cata LCI 631 BK
  Vështrim i shpejtë
  • I ri

  Pianure me gaz Cata LCI 631 BK

  Çmimi 49 000 ALL

  • 4 ndezës gazi me shkarkues flakë
  • ndezje automatike me shkëndijë
  • 1 djegës WOK me kurorë të trefishtë
  • fuqia: 9.2 kW
  • Raft tenxhere prej gize
  • Përmasat: 60 x 10 x 51
  • Fuqia e zonës së parë të gatimit: 3000 W
  • Fuqia e zonës së dytë të gatimit: 1000 W
  • Fuqia e zonës së tretë të gatimit: 3500 W
  • Fuqia e zonës së katërt të gatimit: 1750 W
  Artikujt e fundit në gjendje
 • Pianure Amica VG6022
  Vështrim i shpejtë
  • -10 000 ALL
  • I ri

  Pianure Amica VG6022

  Çmimi i rregullt 39 990 ALL -10 000 ALL Çmimi 29 990 ALL

  Kornizë  çelik inox
  Lloji i kontrollit  Komandat mekanike
  Ngjyra e pjatës  E zezë
  Pozicioni i kontrollit  Anësor
  Programuesi i tipit  Elektronik
  Pajisjet  1 x Zona HiLight 14,5 cm (1,2 kW)
  1 x Zonë HiLight e dyfishtë 12/21 cm (0,75/2,2 kW)
  1 x 4,0 cm djegës i vogël
  Djegëse mesatare 1 x 6,5 cm
  Valvul sigurie
  Sistemi OptiGas
  Ndezja elektronike e integruar në butona
  Shfaqja e nxehtësisë së mbetur
  Artikujt e fundit në gjendje