Kryefaqja

Kryefaqja

Produkte te reja

Produkte të reja

Lista e produkteve nga marka Rosmarino

 • Blender Infinity VP1296
  Vështrim i shpejtë
  • -1 510 ALL
  • I ri

  Blender Infinity VP1296

  Çmimi i rregullt 6 500 ALL -1 510 ALL Çmimi 4 990 ALL

  Blender 2 ne 1 i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Supë kremi, brumë petullash, smoothie, mishin etj. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Performance e larte me fuqi: 500 W. Me kapacitet deri ne 1.5 Liter. Me nivele shpejtesie te cilat i zgjidhni ju dhe 4 tehe shume te mprehta inoxi te cilat nuk ndryshken. VP1296

 • Mixer multifunksional...
  Vështrim i shpejtë
  • -2 100 ALL
  • I ri

  Mixer multifunksional...

  Çmimi i rregullt 18 000 ALL -2 100 ALL Çmimi 15 900 ALL
 • Mixeri i dores "Rosmarino...
  Vështrim i shpejtë
  • -1 010 ALL
  • I ri

  Mixeri i dores "Rosmarino...

  Çmimi i rregullt 4 500 ALL -1 010 ALL Çmimi 3 490 ALL
 • Tave Qeramike Rosmarino VP0625
  Vështrim i shpejtë
  • -1 260 ALL
  • I ri

  Tave Qeramike Rosmarino VP0625

  Çmimi i rregullt 3 150 ALL -1 260 ALL Çmimi 1 890 ALL

  Tave qeramike Rosmarino Kodi: VP0625, Me nje dizanj modern ne ngjyre te bardhe me te kuqe pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine, bere nga qeramika me cilësi të lartë jashtezakonisht e qendrueshme, Siguron qe ushqimi juaj te mos ngjitet dhe te gatuhet me sasi minimale yndyre, Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj temperaturave më të larta, deri në 240 ° C. E pershtatshme per perdorim ne frigorifer apo mikrovale, Për pjekje të mishit, peshkut, perimeve, embelsirave e ushqimeve te tjera, Dimensione: 31 x 15 x 8 cm.

 • Tenxhere Gatimi Pour&Cook...
  Vështrim i shpejtë
  • I ri

  Tenxhere Gatimi Pour&Cook...

  Çmimi 2 190 ALL

  Tenxhere Gatimi Pour&Cook II. Kodi: VP0182. MATE qe sigurojne ngrohje dhe pergatitje te shpejte. Tenxherja e domosdoshme universale me kapak, mundëson përgatitjen më të lehtë dhe më të shpejtë të ushqimeve të ndryshme. Përdorimi i saj i gjithanshëm do ta bëjë më të lehtë për ju të përgatitni supa të shijshme, supë, rizoto etj. Teknologji ThermoFlow për shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë ne menyre te barabarte. Doreza e gjate ergonomike rezistente ndaj nxehtesise qe nuk djeg duart gjate perdorimit. Për gatim më të thjeshtë, tenxherja ka një shkallë matëse brenda saj. Paisur edhe me kapakun perkates prej qelqi. Diameter: 16 cm. Kapaciteti: 1 liter.

 • Tenxhere Gatimi VP0183
  Vështrim i shpejtë
  • -2 510 ALL
  • I ri

  Tenxhere Gatimi VP0183

  Çmimi i rregullt 5 000 ALL -2 510 ALL Çmimi 2 490 ALL

  Tenxhere Gatimi Pour&Cook II. Kodi: VP0183. Material alumin me 3 shtresa celiku inoks qe sigurojne ngrohje dhe pergatitje te shpejte. Per gatime te shumellojshme ne kuzhine. Teknologji ThermoFlow për shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë ne menyre te barabarte. Doreza ergonomike rezistente ndaj nxehtesise qe nuk djeg duart gjate perdorimit. Për gatim më të thjeshtë, tenxhere ka një shkallë matëse brenda saj. Paisur edhe me kapakun perkates prej qelqi. Diameter: 20cm. Kapaciteti: 2 liter.

 • Tenxhere Gatimi VP0838
  Vështrim i shpejtë
  • -3 500 ALL
  • I ri

  Tenxhere Gatimi VP0838

  Çmimi i rregullt 8 690 ALL -3 500 ALL Çmimi 5 190 ALL

  Tenxhere Gatimi Pour&Cook II Kodi: VP0838, Material alumin me 3 shtresa celiku inoks qe sigurojne ngrohje dhe pergatitje te shpejte, Per gatime te shumellojshme ne kuzhine, Teknologji ThermoFlow për shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë ne menyre te barabarte, Doreza ergonomike rezistente ndaj nxehtesise qe nuk djeg duart gjate perdorimit, Për gatim më të thjeshtë, tenxhere ka një shkallë matëse brenda saj, Paisur edhe me kapakun perkates prej qelqi, Dimensione: 40 x 28 x 23 cm, Kapaciteti: 13 liter.

 • Tenxhere VP0185
  Vështrim i shpejtë
  • -6 100 ALL
  • I ri

  Tenxhere VP0185

  Çmimi i rregullt 10 990 ALL -6 100 ALL Çmimi 4 890 ALL

  Tenxhere Gatimi Pour&Cook II Kodi: VP0185, Material alumin me 3 shtresa celiku inoks qe sigurojne ngrohje dhe pergatitje te shpejte, Per gatime te shumellojshme ne kuzhine, Teknologji ThermoFlow për shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë ne menyre te barabarte, Doreza ergonomike rezistente ndaj nxehtesise qe nuk djeg duart gjate perdorimit, Për gatim më të thjeshtë, tenxhere ka një shkallë matëse brenda saj, Paisur edhe me kapakun perkates prej qelqi, Dimensione: 35 x 24 x 17 cm. Kapaciteti: 6.5 liter.

 • Thekese Buke Infinity VP1301
  Vështrim i shpejtë
  • -1 010 ALL
  • I ri

  Thekese Buke Infinity VP1301

  Çmimi i rregullt 5 500 ALL -1 010 ALL Çmimi 4 490 ALL

  Thekese buke Infinity. Kodi: VP1301. E duhura per te thekur buken tuaj, me material inoks. Fuqia e saj arrin deri ne 800 W. Mund te thekni njeheresh deri ne 2 feta dhe te percaktoni nje nga 7 opsionet per thekjen e bukes. Jepini rendesine e duhur vaktit tuaj dhe nuk do te zhgenjeheni. Dizajni minimalist në çelik të bardhë dhe inox me detaje të përfundimit të zi do të kënaqë të gjithë adhuruesit e gatimit. Falë sirtarit të lëvizshëm të thërrmijave, pajisja pastrohet lehtë.