• -2 000 ALL
  • I ri

Mikser dore Vivax HM301W

HM301W
3 990 ALL
1 990 ALL Ruaj 2 000 ALL

  • Politika e sigurisë Politika e sigurisë
  • Politika e dorëzimit Politika e dorëzimit
  • Politika e kthimit Politika e kthimit
HM301W

Fleta e të dhënave

MODELI
HM301W
AKSESOR
Aksesore per rrahjen e vezeve dhe perzierjen e brumit
NIVELET E SHPEJTESISE
5 NIVELE
MARKA
VIVAX
KATEGORIA
Mikser
GARANCIA
24 MUAJ
FUNKSION TURBO
PO