• Në aksion!
  • -26 000 ALL
  • I ri

Televizor LED LIVIN SMART 50"

LN5022SM
55 990 ALL
29 990 ALL Ruaj 26 000 ALL

 

Politika e sigurisë

 

Politika e dorëzimit

 

Politika e kthimit

Televizor i markes livin, model LV5020SM SMART. Garancia 2 vite 

Shikoni programet, filmat apo sportet tuaja te preferuara

Sistem operativ Android 9.0

DVB/T/T2/C e integruar

Wifi dhe Lan

modeli LV5020SM

Ekran LED me rezolucion  HD

Televizori mund te lidhet me internetin me ane te Wi-Fi dhe ju mundeson te shikoni filmat dhe programet tuaja te preferuar.

LN5022SM

Fleta e të dhënave

MADHESIA EKRANIT
50"
PORTAT
3xHDMI, 2xUSB, Scart, VGA+, Audio 6W
SISTEMI OPERATIV
Android 9.0 (Pie)
REZULOCION EKRANI
Ultra HD 4K (3840x2160)
TIPI I PANELIT
LED
GARANCIA
12 MUAJ
SMART TV
PO
SISTEM WI-FI
PO
Përshtypjet (0)