• -32 000 ALL
  • I ri

Televizor 55" SAMSUNG QLED QE55Q60BAUXXH

QE55Q60BAUXXH

SAMSUNG  4K QLED QE55Q60BAUXXH

  • Samsung Quantum Processor 4K - TV QLED është i pajisur me një procesor inteligjent dhe të shpejtë, falë të cilit fotografia befasuese plotësohet nga një audio po aq befasuese. Procesori i fuqishëm Quantum Lite 4K përmirëson të gjithë përmbajtjen e monitoruar në rezolucion 4K dhe gjithashtu optimizon cilësinë e zërit.
  • Xcelerator- Shijoni lëvizje tepër të qetë ndërsa shikoni një aksion filmi. Motion Xcelerator analizon përmbajtjen burimore dhe kompenson automatikisht imazhet individuale për një imazh më të mirë dhe më të qartë.
  • SmartThings- SmartThings lidhet me pajisjet tuaja, i monitoron dhe i kontrollon ato në mënyrë të vazhdueshme, në mënyr&
1 Artikulli
136 990 ALL
104 990 ALL Ruaj 32 000 ALL
Artikujt e fundit në gjendje

  • Politika e sigurisë Politika e sigurisë
  • Politika e dorëzimit Politika e dorëzimit
  • Politika e kthimit Politika e kthimit
QE55Q60BAUXXH
1 Artikulli

Fleta e të dhënave

MODELI
QE55Q60BAUXXH
MADHESIA EKRANIT
55"
SISTEMI OPERATIV
TizenT
TIPI I PANELIT
QLED
REZULOCION EKRANI
4k Ultra HD
MARKA
SAMSUNG
GARANCIA
24 MUAJ
TV TURNER
DVB-C / T2 / S2
SMART TV
PO
WIRELESS
PO
BLUETOOTH TV
PO