• -29 910 ALL
  • I ri

Frigorifer Samsung RS67A8810WW

RS67A8810WW
Produkt i ri
219 900 ALL
189 990 ALL Ruaj 29 910 ALL

 

Politika e sigurisë

 

Politika e dorëzimit

 

Politika e kthimit

  • Multi Air Flow- siguron temperature te njetrajtshme ne cdo hapsire te frigoriferit
  • Twin Cooling Plus ™ technology: Sistemi pavarur I dy kompartimenteve I cili ruan dhe optimizon dy here me gjate lageshtine dhe temperaturen
  • Humidity Control
RS67A8810WW
Produkt i ri

Fleta e të dhënave

DISPENSER AKULLI
Po
KLASA ENERGJISE
A+
KOMPRESOR INVERTER
PO
KAPACITETI TOTAL (NETO)
617 l
MODELI
RS67A8810WW
KONTROLLI
Elektronik me prekje
KAPACITETI I NGRIRESIT
210 l
KAPACITETI I FTOHESIT
407 l
AKSESOR
Po
MARKA
Samsung
SISTEMI I NGRIRJES
No Frost
SISTEMI I FTOHJES
No Frost
NUMRI I KOMPRESORVE
1
RAFTE XHAMI
Po
ZONE E FRESKET
Po
NIVELI I ZHURMES
39 dB
PERMASAT
178 x 91.2 x 71.6
GARANCIA
24 Muaj
ALARM
Po
DISPENSER UJI
Po
Përshtypjet (0)