• -12 000 ALL
  • I ri

FRIGORIFER LG GBB61SWJMN

GBB61SWJMN

Frigorifer Ngrirës i Poshtëm, 341L, 

  • Door Cooling +: Ftoh 32% më shpejt dhe në mënyrë të barabartë.
  • Magic Crisper Drawer: optimizon nivelet e lagështisë, duke lejuar që niveli i lagështisë për ushqimet ose perimet të rregullohet duke përdorur një përzgjedhës në mënyrë që të ruajë freskinë e tyre për më gjatë.
  • Kënaqni shqisat tuaja me NatureFRESH: Sistemi NatureFRESH kontrollon saktësisht temperaturën në frigoriferin tuaj për ta mbajtur ushqimin të freskët për më shumë kohë.
  • Sistemi i vetë-diagnostikimit: afroni telefonin tuaj celular afër frigoriferit dhe ai do të transmetojë incidentin në shërbimin teknik, duke ju kursyer kohë dhe para.
10 Artikuj
69 990 ALL
57 990 ALL Ruaj 12 000 ALL

  • Politika e sigurisë Politika e sigurisë
  • Politika e dorëzimit Politika e dorëzimit
  • Politika e kthimit Politika e kthimit
GBB61SWJMN
10 Artikuj

Fleta e të dhënave

NGJYRA
E BARDHE
MODELI
GBB61SWJMN
KAPACITETI TOTAL (NETO)
341L
KOMPRESOR INVERTER
Linear Inverter Compressor
SISTEMI I FTOHJES
ME AJER
PANELI I KONTROLLIT
ELEKTRONIK
MARKA
LG
KATEGORIA
FRIGORIFERE
NDRIÇIMI
LED
ZONE E FRESKET
PO
GARANCIA
24 MUAJ
EKSTRA
Mbrojtja e ushqimeve: Multi air-flow
EKSTRA
Smart Diagnosis
DIMENSIONET
59.5 x 186 x 68.2cm